شرایط دریافت نمایندگی مستقل خط SMS
با دریافت نمایندگی می توانید بعنوان یک مرکز کاملا مستقل و تحت سایت خود با لوگو و ایمیل خودتان سایتی شبیه مرکز پیام کوتاه تیکاب داشته باشید!
در واقع شما با فعال کردن سیستم نمایندگی خود درمرکز پیام کوتاه تیکاب، امکان ارائه خدمات مستقل SMS به کلیه مشتریانتان را از طریق سایت خودتان و بصورت کاملا آنلاین دارید! با استفاده از پورتال متمرکز نمایندگی مستقل می توانید بازاریابی، فروش و واگذاری آنلاین خط های اختصاصی SMS را انجام دهید. همچنین نماینده می تواند پنل مدیریت سامانه پیام کوتاه را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار دهد و بابت دریافت پیام کوتاه در خطوط اختصاصی هزینه ای دریافت ننماید.
اين مركز بر خلاف ساير ارائه كنندگان خدمات اس ام اس، هيچ هزينه اي بابت فعال سازي پنل نمايندگي دريافت نمي كند و با هزينه اي بسيار اندك، استفاده از كامل ترين سيستم نمايندگي را امكان پذير مي سازد.
در این سیستم کلیه نمایندگان خطوط اختصاصی SMS می توانند جهت ثبت آنلاین و فروش خط SMS بصورت آنلاین به مشتریان خود و حتی تحت وب سایت خودشان اقدام کنند.
در این حالت مشتری نهائی با خرید خط از نماینده بدون آنکه اسمی از تیکاب را مشاهده کند می تواند از طریق سایت نماینده لاگین کرده و اقدام به استفاده از خط اختصاصی و پنل خود نماید. بخش جالب دیگری که در پنل نمایندگی قرار دارد، امکان فروش ترافیک با نرخ دلخواه به مشتری مقصد می باشد. در این حالت کلیه محاسبات مالی سایت و نماینده و همچنین نماینده و مشتری وی بصورت کاملا هوشمند و اتوماتیک انجام می گیرد.

شرایط لازم جهت دریافت نمایندگی مستقل مرکز پیام کوتاه تیکاب
ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، جهت در یافت نمایندگی، باید شرایط عمومی زیر را دارا باشید:
• رعایت قوانین عمومی و تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران
• مجوز های شغلی معتبر حقوقی و حقیقی ( پروانه کسب یا جواز کار) مرتبط با فعالیت مورد نظر
• دارا بودن وب سایت آماده جهت فعالیت اینترنتی

مدارک مورد نیاز:
الف) اشخاص حقوقی:
کپی شناسنامه و کپی کارت ملی صاحبان امضاء
کپی آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات شرکت.
کپی اساسنامه شرکت.
تکمیل فرم درخواست نمایندگی
تکمیل قرارداد نمایندگی مستقل پیام کوتاه تیکاب
ب) اشخاص حقیقی:
کپی شناسنامه و کپی کارت ملی مالک سایت
کپی سند یا اجاره نامه محل فعالیت
کپی جواز کسب یا مجوز در خصوص فعالیت در حال انجام
تکمیل فرم درخواست نمایندگی
تکمیل قرارداد نمایندگی مستقل پیام کوتاه تیکاب